e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć » Więcej informacji » Warunki korzystania z usług
Regulamin ostatniej modyfikacji November 2, 2014, 11:25:22 AM

e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć zastrzega sobie prawo do usuwania materiałów które mogą złamać zabezpieczenia serwerów, lub zawierające tak zwany złośliwy kod który może wywoływać niepożądane działania na komputerze osoby trzeciej. Następujące typy plików nie mogą być przesłane w żadnych okolicznościach:

  1. Materiały pornograficznez udziałem osób niepełnoletnich. Absolutny zakaz umieszczania zdjęć o treści pedofilskich i zoofili.
  2. Materiały naruszających prawa autorskie, na które użytkownik nie ma uprawnienia użytkowania i dystrybucji.
  3. Materiały, których przeznaczenie lub celem jest nękanie osob trzecich.
  4. Materiały, niezgodne z polskim i międzynarodowym prawem dystrybucji mediów.
  5. Materiały, których przeznaczenie lub celem jest promocja produktów lub usług za pośrednictwem ogłoszeń

Przesyłanie powyższych rodzaju plików spowoduje:

  1. Do natychmiastowego rozwiązanie zdolność użytkownika do korzystania z e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć lub jego świadczonych usług.
  2. Do usunięcie wszelkich zdjęć, które użytkownik przesłał do e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć.
  3. Możliwym ściganiem prawnym.

Powyższe akcje zostaną wszczęte w przypadku wykrycia ewentualnych naruszeń wymienionych powyżej, na stałe według uznania e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć. Jeżeli plik został usunięty, użytkownik nie może próbować przesłać go ponownie.

Rejestrując się na e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć zgadzaasz się na otrzymywanie informacji promocyjnych i marketingowych.

Polityka prawna:

Niniejszy Regulamin może ulec zmianie bez uprzedzenia. Używając e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć, zgadzasz się nie wchodzić w konflikt z e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć w jakikolwiek sposób z prawem lub pośrednio e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć to poskutkuje działaniem prawnym przeciwko osobom wykonującym złamanie Warunków korzystania z usługi. e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć kieruje pełną odpowiedzialność prawną zawartość plików, które zostały przesłane do e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć do użytkowników indywidualnych, i będzie współpracować z zespołami prawnymi i jednostkami samorządu terytorialnego w przypadku, że przesłane pliki są uważane za naruszenia niniejszego Regulaminu.

Wszystkie pliki należą © do ich prawowitych właścicieli • Wszystkie inne treści prawa autorskie © e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć. e-fotek.pl - Twój hosting zdjęć nie jest odpowiedzialny za przesłane pliki, oraz za ewentualne szkody, które mogą wyniknąć z powodu ich użytkowania!